Ostatní uklízeči a pomocníci, Dohoda o pracovní činnosti, Ostatní uklízeči a pomocníci, Dohoda o pracovní činnosti - Volná místa

Volná pracovní místa pro Profese: Ostatní uklízeči a pomocníci, Pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti, Profese: Ostatní uklízeči a pomocníci, Pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (28 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro profese Ostatní uklízeči a pomocníci eviduje úřad práce 3615 volných pracovních míst v 1123 nabídkách práce firem, 49 nabídek práce je nových, 151 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 18800 do 18900Kč. Celkem 6615 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Ostatní uklízeči a pomocníci dle regionů.

Pro pracovněprávní vztah Dohoda o pracovní činnosti eviduje úřad práce 7349 volných pracovních míst v 2680 nabídkách práce firem, 86 nabídek práce je nových, 418 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 25300 do 30400Kč. 11582 historické nabídky jsou přístupné po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Dohoda o pracovní činnosti dle regionů.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'profesi Ostatní uklízeči a pomocníci' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro profesi Ostatní uklízeči a pomocníci

28 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 3.8. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3

17.5. 21:00

Ostatní uklízeči a pomocníci

Firma V-TRADE, s.r.o.
Pracoviště
obec: Kyjov, okres:Hodonín
Poznámka Dobrý zdravotní stav. Úklid nebytových prostor v areálu železničního nádraží Kyjov. Pracovní doba od 8:00 do 10:00 hod. Osobní schůzku domluvit předem na základě tel. …
Plat 125 -
Detail nabídky práce >>

17.5. 00:16

*uklízeč-ka - administrativní prostory v rámci města - pro ozp, zkrácený úvazek

Firma Blesk, společnost s ručením omezeným
Pracoviště
obec: Žďár nad Sázavou, okres:Žďár nad Sázavou
Poznámka PRO OZP - CHRÁNĚNÉ PRACOVIŠTĚ První kontakt osobně, telefonicky 9,00 - 16,00 nebo emailem
Plat 200 -
Detail nabídky práce >>

16.5. 21:09

Pracovník- pracovnice na úklid

Firma Top Clean CZ s.r.o.
Pracoviště
obec: Trutnov, okres:Trutnov
Poznámka PRACOVNÍK- PRACOVNICE NA ÚKLID - základní vzdělání, vyhrazeno pro OZP Osobní auto výhodou. Nástup možný ihned.
Plat 125 -
Detail nabídky práce >>

16.5. 21:09

Pracovník - pracovnice úklidu

Firma VIDOCQ s.r.o.
Pracoviště VIDOCQ s.r.o., pobočka Trutnov, Železničářská 506, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1
Poznámka Hledáme pracovníka/ci na svoz a třídění odpadů. Požadujeme: spolehlivost a preciznost Kontakt: e-mail: trutnov@vidocq.cz, tel. 602 449 031 (po - pá 7 - 14 hod.).
Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

11.5. 09:23

Pracovník úklidu čerpací stanice o víkendech

Firma Ing. Ivan Vašíček
Pracoviště
obec: Zhoř, okres:Brno-venkov
Poznámka První kontakt osobně nebo telefonicky. Zaměstnanecké výhody: Zvláštní prémie, zaměstnanecké benefity, možnost příspěvku na dopravu Místo výkonu práce: Benzina Devět křížů na D1 ve směru …
Plat 170 -
Detail nabídky práce >>

10.5. 00:00

Uklízeč/uklízečka

Firma DomiT s.r.o.
Pracoviště
obec: Praha, okres:území Hlavního města Prahy
Poznámka Kratochvílová Michaela, tel.: 603403410, e-mail: michaela.kratochvilova@domit.cz Jedná se o úklid prodejny Billa - víkendové dny sobota-neděle Zaměstnanecké výhody: osobní odměny, dlouhodobá spolupráce
Plat 1500 - 2000
Detail nabídky práce >>

7.5. 23:00

Uklizeč/ka

Firma VRL Praha a.s.
Pracoviště
obec: Rokytnice, okres:Zlín
Poznámka Náplň práce: úklid šaten a kanceláří. Úvazek: 40 hod./měsíc. POZN: Zájemci se hlásí tel.
Plat 113 -
Detail nabídky práce >>

7.5. 23:00

Firma ÚKLIDOVKA RUBÁŠ s.r.o.
Pracoviště
obec: Zlín, okres:Zlín
Plat 1000 - 10000
Detail nabídky práce >>

7.5. 23:00

Poznámka Hledáme pracovníky na jednorázové generální úklidy a mytí oken. Pracovní doba (dny práce) jsou dle domluvy, není nutno pracovat každý den.
Plat 113 - 140
Detail nabídky práce >>

7.5. 23:00

Pracovník úklidu (dpp, dpč)

Firma ÚKLIDOVKA MARTIN s.r.o.
Poznámka Požadujeme - pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, prvotní kontakt na email: personalni@uklidovka-zlin.cz nebo telefonicky PO-ČT 9-12; 13-15