Seznam výrobků a služeb: |
29 |
oleje a tuky, zpracované ovoce, houby a zelenina (včetně ořechů a luštěnin), arašídový olej, chilli olej, extra panenský olivový olej, jedlé oleje určené k přípravě pokrmů, jedlé oleje určené ke glazování pokrmů, kakaové máslo, kokosové máslo, kokosový olej a tuk, kokosový olej do potravin, kořeněné... oleje, kukuřičný olej do potravin, lněný olej (jedlý), máslo ze semen, řepkový olej, rostlinné oleje do potravin, palmový olej jedlý, ořechové oleje, olivový olej, oleje na vaření, olej ze sójových bobů, ochucené oleje, ztužené oleje (hydrogenované oleje do potravin), zahuštěné máslo, slunečnicový olej (jedlý), sezamový olej do potravin, rostlinné tuky na vaření, rostlinné tuky do potravin, želé, džemy, kompoty, ovocné a zeleninové pomazánky, aranžované zpracované ovoce, kandované ovoce, grilovaná zelenina, glazované ovoce, konzervovaná zelenina, konzervované ovoce, konzervované zpracované olivy, nakládané ovoce, nakládaná zelenina, mražené ovoce, mražená zelenina, ovocná pyré, ovocná dřeň, ovoce naložené v alkoholu, ovoce konzervované, olivy, olivy konzervované, ovocný pektin, ovocné šťávy na vaření, upravené ovoce, sušené ovoce, sušené oříšky, zeleninové šťávy na vaření, zeleninové pyré, zelenina, vařená, zelenina, sušená, zelenina (konzervovaná), vařené ovoce, vařené olivy, zpracované olivové pyré, džemy, marmeláda, olivová pasta, ovocný protlak, želé, zeleninové pomazánky, zeleninové pasty
31 |
čerstvé ovoce a zelenina, čerstvé ořechy
35 |
maloobchod a velkoobchod s produkty výše uvedenými ve tř. 29 a 31