ISONIT RET - Trademark, owner SPOFA a.s.

Trademark info fields

SourceÚPV-ČR
Application53251
Trademark textISONIT RET
Registration165461
Product Classes1, 3, 5, 31
Filing date15.07.1983
Priority date:
15.07.1983
Country of priority
CZ
Registration date26.08.1983
Expiration/renewal date15.07.2003
Applicant/Holder SPOFA
Applicant/Holder (history)**** Private data ****
Applicant/Holder (history)**** Private data ****
Applicant/Holder (history)**** Private data ****
Applicant/Holder (history)**** Private data ****
Representative**** Private data ****
StatusZaniklý dokument
TypeSlovní
OZ obnovena do15.07.2003
Nice ClassificationVýrobky lučební pro zdravotnický průmysl, umělé a syntetické pryskyřice, lučebniny na konzervování potravin. Výrobky kosmetické, etherické oleje, zdravotnická mýdla, prostředky na čištění zubů, výrobky farmaceutické, veterinářské a zdravotnické, léčiva pro lidi a zvířata, medikované krmné přípravky, výrobky dietetické pro děti a nemocné, náplasti, materiál na obvazy, hmoty na plombování zubů a na otisky zubů, desinfekční prostředky, postředky na ničení plevele a škodlivých zvířat, medicinální nápoje, sirupy k farmaceutickým účelům. Chemické přísady do krmiv.

Reagent products for medical industry, artificial and synthetic resins, reagencies for preserving foodstuffs. Products cosmetic, etherical oils, medical soaps, means for teeth cleaning, products pharmaceutical, veterinary and medical, pharmaceuticals for men and animals, medicated feeding preparations, dietetic products for children and ills, adhesive plaster, material for dressings, materials for teeth filling and for dental imprints, disinfecting means, means for killing weed and harmful animals, medicinal beverages, syrups for pharmaceutical purposes. Chemical additives to fodder.


ISONIT RET, Info about trademak list

This trademark ISONIT RET list was get from Czech Industrial Property Office. You can find the original of the mark list at the www.upv.cz page: Česká verze and English version

There is 1 trademark of text ISONIT RET.

Search trademark
Zobrazit sloupec 

Ochrana dat     Mobil version

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.